Doğru proje, kaliteli üretim, profesyonel hizmet
Doğru proje, kaliteli üretim, profesyonel hizmet
Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Mutfak Pazarı sitemizde üye olduğunuzda, üyelik bilgileriniz hiçbir şekilde 3. Şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Mutfak Pazarı üyelik bilgilerinizi sadece idari ve yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Mutfak Pazarı her türlü adli soruşturma dahilinde, kendisinden istenen bilgiyi araştırma ehliyeti belgelenmiş olan makamlara sağlayabilir.

Üyelik formuna girdiğiniz bilgileriniz, tarafımızca ürün teslimi ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Ayrıca kampanya, yeni ürünler, promosyon bilgileri ve iletiler tarafınıza siz onay verdikten sonra gönderilebilir.

Üyelik bilgilerinize sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bilgilerinizi değiştirmesi söz konusu değildir. Üyelik işlemleri sırasında SSL güvenlik sertifikası alanı içinde hareket edilir. SSL güvenlik sertifikası kırılması mümkün olmayan uluslar arası şifreleme standardıdır.

Bu siteyi kullanmaya başladığınızdan itibaren yazılı tüm hususları anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. www.mutfakpazari.com bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Şartlardan bir veya birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir ihtar, uyarı veya bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkını saklı tutar. Siteyi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sadece kendinizin sorumlu olduğunuzu, ayrıca davranış ve eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınızı önemle ihtar ederiz.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et